♥gяυρ нєρѕι ƒαη ¢ℓυ&
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
♥gяυρ нєρѕι ƒαη ¢ℓυ&

♥нαуαт вσş gяυρ нєρѕιуℓє ¢σş♥

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

B.O.M.B

+2
askimm_hepsim
LOVE-LA
6 posters
YazarMesaj
LOVE-LA
♥♥güℓçιη мαηуαğι♥♥
♥♥güℓçιη мαηуαğι♥♥
LOVE-LA

B.O.M.B Empty
MesajKonu: B.O.M.B   B.O.M.B Icon_minitimePerş. Şub. 15, 2007 10:38 pm

’Hepsi’nin erkek versiyonu
Suat KAVUKLUOĞLU

Dansçı dört kızdan oluşan Hepsi grubunun başarısı, müzik şirketleri Stardium’u bir de boy band (erkek pop grubu) yaratmak üzere harekete geçirdi. 1,5 yıldır süren hazırlıklar sonucunda da ortaya Bahadır, Onur, Murat ve Bertan adlı dört gençten oluşan BOMB çıktı.

Nereden tanışıyorsunuz ve nasıl bir araya geldiniz? Bertan: Biz üç yıl önce bir arkadaş grubu vesilesiyle tanıştık. Sonra beraber vakit geçirmeye başladık. BOMB olarak çalışmaya başlayalı ise bir buçuk sene oldu.

- BOMB nasıl ortaya çıktı? B.O.M.B Bomb_grubu

Murat
: Böyle bir proje, müzik şirketimiz Stardium’un kafasında olan bir şeydi. Bize de bir şekilde Stardium’un böyle bir şey yapmak istediğine dair haber geldi.

- Birçok genç adam arasından mı seçildiniz bu proje için?

Bertan:
Hayır, bu proje haberi bir arkadaşımıza gelmiş önce. O da bizim olabileceğimizi düşünüp, bizi önermiş.

- Proje nasıl oluşturuldu ve sonrasında nasıl şekillendi?

Murat:
Stardium’un kafasında nasıl bir grup ve konsept olacağıyla ilgili neredeyse her şey vardı.

- Siz sadece piyonları mı oldunuz işin? Sizin ne derece katkınız oldu projeye?

Murat:
Hayır. Şirket "Her şey hazır, hadi gelin, işte şarkılarınız, bunları söyleyeceksiniz" demedi. Bize ana hatlarıyla nasıl olacağını anlattılar. Özellikle şarkı seçimlerinde bizim de katkımız var.

- Türkiye boy band çıkarmada çok geç kalmadı mı?

Murat:
Evet, bu dalga bize gelmede çok gecikti ama geç de olsa sonunda geldi. Türkiye’de denenmemiş bir şey. En azından denenmiş olacak.

- Şarkıların genelini hepiniz koro gibi tek ses halinde söylüyorsunuz. Böyle şarkı söyleme stili bu çağın pop grup ve boy band tanımının neresinde kalır?

Murat:
Aslında albüme bütünüyle baktığınızda hepsinin klasik boy band şarkısı olmadığını ve hepsinin bir koro halinde tek ses olarak söylenmediğini görürsünüz. Ama klasik boy band şarkılarına da baktığımızda bu tarz söyleme stili Türkiye’nin çok alışık olduğu bir şey değil. O yüzden insanlara farklı gelecek.

- Bu proje sadece Türkiye’deki açık sebebiyle mi başarı kazanır sizce? Mesela şu haliyle yurt dışında yayınlansaydı nasıl karşılanırdı?

Murat:
Bu albümün yurt dışında çok şansı olur mu bundan emin değilim. Çünkü daha çok Türkiye’ye yönelik bir çalışma oldu. İkinci albümden sonra atacağımız adımlar sanırım bizi yurt dışı hedefine daha çok yaklaştıracak.

- Farklı ve denenmemiş bir şey diyorsunuz. Ya bu tarzı sevmezse insanlar?

Bertan:
Biz öyle bir şey olacağını sanmıyoruz. Çünkü Türk insanı aslında her konuda yeniliğe çok açık. Dünyada yeni bir şey çıkar, en fazla Türkiye’de satılır.

- Ayrı ayrı hedefleriniz ve yapmak istediğiniz şeyler yok mu?

Murat:
Şu an işin çok başında olduğumuzdan, ayrı ayrı bir şey yapmak gibi düşüncemiz yok.

Onur: Ben önceleri opera üzerine bir kariyer düşünmüştüm. Ama zamanla ruhumun operayla çok da uyuşmadığını gördüm.

Bahadır: Ben de dansçı olarak Türkiye’de kazanacağım bütün ödülleri kazandım. O yüzden "Hadi şarkı söyleyeyim bari" dedim.

Bertan: Ben bu projeden önce dizilerde oyunculuk da yapıyordum. BOMB için, şirketimle o işi dondurmaya karar verdik. Ondan sonra bir sürü teklif yağmaya başladı, ama hiçbirini kabul etmedim. Çünkü bunu yapmak istiyorum.

Bahadır: Bu işe başladık, MTV Music Awards’a kadar gider bu iş. Yarı yoldan geri dönmek yok.

KİMDİR BU ADAMLAR?

BAHADIR (22): İstanbul doğumlu. Baba ressam ve dalgıç, anne ev hanımı. Profesyonel dansçı. 2001’de Birkaç İyi Adam’ın Aytunç’uyla dans etmeye başladı. Yonca Evcimik’in arkasında dans etti. Dansta en çok hip hop ve salsa seviyor. Kafasında bir tahtasının eksik olduğunu düşünüyor. "Deli doluyum, enerjiğim, arkadaşlarıma şaka yapmayı çok seviyorum" diyor. Dayısıyla Acıbadem’de yaşıyor. Karadeniz’in yeşilini çok seviyor.

ONUR (24): İstanbullu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera Şan Bölümü’nde 4’üncü sınıf öğencisi. Moda’da ailesiyle yaşıyor. Babası mimar, annesi ev hanımı. Saatlerce piyano çalmaktan hoşlanıyor. Türkiye’de Şebnem Ferah, Sezen Aksu ve Tarkan’ı beğeniyor. Genelde Avrupa yapımı filmler izliyor. Gece gezmesiyle pek arası yok. Tatillerini genelde Bodrum ve Gelibolu’da geçiriyor. Yurt dışındaki tercihi ise İtalya.

MURAT (23): Ailesiyle Moda’da yaşıyor. Baba emlak komisyoncusu, anne ev hanımı. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde 4’üncü sınıf öğrencisi. Gece hayatını bünyesi çok kaldırmıyor. Gündüz vakti Bağdat Caddesi civarında oluyor. "Hayatımda her şey ya siyahtır ya beyazdır, griye yer yoktur" diyor. Pop rock müzikler dinliyor. Sapanca’ya gidiyor, yazları Silivri’deki yazlıklarında vakit geçiriyor. Paris onu çok etkiliyor.

BERTAN (23): İstanbullu. Moda’da tek başına yaşıyor. Baba diş hekimi, anne emekli bankacı. Liseyi Los Angeles’taki bir güzel sanatlar lisesinde bitirmiş. New York Film Academy’de 1.5 sene sinema oyunculuk okumuş. Best FM ve Radio Hot’ta DJ’lik yapmışlığı var. Genelde ev kuşu olduğunu söylüyor. "Ağzıma geleni söylerim. Haksızlığa hiç gelemem" diyor. İstanbul dışında Karadeniz taraflarını seviyor. Paris, en sevdiği şehirlerden.
https://gruphepsi-fan.forum-canada.net
LOVE-LA
♥♥güℓçιη мαηуαğι♥♥
♥♥güℓçιη мαηуαğι♥♥
LOVE-LA

B.O.M.B Empty
MesajKonu: Geri: B.O.M.B   B.O.M.B Icon_minitimePerş. Şub. 15, 2007 10:44 pm

BUDA BAŞKA BİR TANE!!

B.O.M.B Tara0032hgx8[color=#ffffff]
Türkiye’nin Boyband grubu: B.O.M.B

Grup üyelerimizi kısaca tanıyalım…

Bahadır: 1984 yılında İstanbul’da doğdum. Eğitimimi İstanbul’da tamamladım.
Profesyonel olarak dans ediyorum. Salsa, R&B Hip Hop bildiğim dansların bazıları.
Ayrıca birçok dans üzerine aldığım ödüller var.

Onur: 1982 yılında İstanbul’da doğdum.
Eğitimime İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Opera Bölümü’nde devam ediyorum. Piyano çalıyorum.

Murat: 1983 yılında İstanbul’da doğdum. Eğitimime Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünde devam ediyorum.
Bir çok tiyatro oyununda rol aldı.

Bertan: 1983 yılında İstanbul’da doğdum.
Lise eğitiminin yarısına kadar Türkiye’de, diğer öğrenim hayatını yurt dışında devam ettirdim.
Bir çok dizide oynadım, aynı zamanda radyo programı yaptım.

www.isminisenkoy.com sitesinde yapılan oylamayla en yüksek oyu alan B.O.M.B grubun
üyelerinin baş harflerinden oluşuyor..Bahadır Onur Murat ve Bertan’dan oluşan grup müzik
hayatına atılmadan öncesine dayanan 3 yıllık bir arkadaşlığa sahipler..

Hepsi Grubuyla rakip değil birbirlerinin destekçisi olduğunu belirten BOMB grubu üyeleri
” Türkiye’de bizim tarzımızda müzik yapan tek bir grup var. Bu da HEPSİ.” Diye yorumluyor..

[color:9ad4=#ffffff:9ad4]Bomb Grubu: Türkiye’de bir ilkiz boyband olarak… Bugüne kadar denenmemiş dört erkekten oluşan bir grubuz.
Müziğimizle bir yerlere varmak için zor bir yola girdik. Başarılı, kalıcı ve yıllar sonra bile Türk müzikseverler tarafından saygı ve sevgiyle takdir edilebilmek.
https://gruphepsi-fan.forum-canada.net
askimm_hepsim
♥♥güℓçιη мαηуαğι♥♥
♥♥güℓçιη мαηуαğι♥♥
askimm_hepsim

B.O.M.B Empty
MesajKonu: Geri: B.O.M.B   B.O.M.B Icon_minitimePerş. Şub. 15, 2007 10:54 pm

TŞKRLER...
HEPSİ_MANYAĞI
♥♥H¬PS! F@NI♥♥
♥♥H¬PS! F@NI♥♥
HEPSİ_MANYAĞI